O nas

Happy Albums - Made with Love

Każdy fotoalbum to wyjątkowa opowieść, Twoja historia, którą dzielisz się z bliskimi. Twoje cenne wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę... Stwórz zachwycający fotoalbum z najważniejszymi chwilami Twojego życia. Naszą rolą jest, by Twoje zdjęcia stały się niezapomnianą pamiątką na długie lata.
Każde zdjęcie jest wyjątkowe, wystarczy, że wstawisz je do przepięknego fotoalbumu w niezwykle prostej i intuicyjnej aplikacji on-line, która nie wymaga pobierania czy instalacji.
Twój fotoalbum może być za każdym razem unikatowy. Oferujemy szeroki wybór wzorów, formatów oraz materiałów opraw. Każdy fotoalbum tworzony jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii naświetlania. Aby stworzyć perfekcyjny produkt zespół doświadczonych introligatorów dba o każdy detal wykończenia fotoalbumu, aby cieszył Cię przez wiele lat użytkowania.

 

Najwyższa jakość i papier fotograficzny

Gwarantujemy Wam, że nasze fotoalbumy to najwyższa jakość na rynku. Każda strona jest naświetlana na nowoczesnych fotolabach japońskiej marki Noritsu HD, dzięki czemu gwarantujemy doskonałe odwzorowanie kolorów oraz przejścia tonalne na przepięknym jedwabistym papierze fotograficznym o wyjątkowej sztywności aż 800 g/m²! Odpowiednia technologia zgrzewania kartek umożliwia otwieranie rozkładówek "na płasko" - imponujący efekt, który robi wrażenie! Od teraz duże, panoramiczne zdjęcia można bez problemu umieścić w tym wyjątkowym fotoalbumie i podkreślić charakter uchwyconych chwil... .
Ilość stron to od 20 do 40 w ramach jednego projektu.

 

Edytor on-line

To diametralna zmiana w przygotowaniu fotoalbumu. Doświadczaj przyjemności z samodzielnego projektowania w niezwykle prostej aplikacji, umożliwiającej dowolną personalizację Twojego fotoalbumu, tak aby był wyjątkowy.
Każdy projekt to nowa przygoda, historia, którą opowiesz swoim bliskim, a my dajemy Ci możliwość realizacji marzeń o własnym fotoalbumie ze swoimi zdjęciami.

 

Szablony

Nasi graficy z pewnością niejednokrotnie Cię zaskoczą inspirującymi pomysłami. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Tematy na każdą okazję: ślub, narodziny ukochanego maleństwa, podróż marzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować własny pomysł. Inwencja należy do Ciebie!